שם:
טלפון:
דוא"ל:

תאריכי מחנות קרובים:
לונדון דתי - א' (17 ימים):: 25/6-11/7 י"ב תמוז – כ"ח תמוז
לונדון דתי - ב' (17 ימים):: 6/8-22/8 כ"ה אב – י"א אלול
לונדון דתי מקוצר - א' (10 ימים):: 25/6-4/7 י"ב תמוז – כ"א תמוז
לונדון דתי מקוצר - ב' (10 ימים):: 6/8-15/8 כ"ה אב – ד' אלול
לונדון דתי נפרד לבנות - א' (17 ימים):: 23/7-8/8 י"א אב – כ"ז אב
לונדון דתי מקוצר נפרד לבנות - ב' (10 ימים):: 23/7-1/8 י"א אב - כ' אב
סאמר סקול ניו יורק דתי (14 ימים):: 31/7-13/8 י"ט אב - ב' אלול
תכנית בינלאומית למנהיגות בלונדון (10 ימים):: 25/6-4/7 י"ב תמוז – כ"א תמוז
מחנה חולה על כדורגל באנגליה (9 ימים):: 12/8-20-8 א' אלול – ט' אלול
חווית כדורגל בברצלונה (9 ימים):: 9/7-17/7 כ"ו תמוז - ה' אב
מונדיאל ברוסיה (5 ימים):: 1/7-5/7 י"ח תמוז - כ"ב תמוז
תוכנית הלימודים

דרך הלימוד שלנו: שיטה חווייתית וטבעית:

ידוע כי ידיעת השפה האנגלית הפכה לתנאי חיוני יומיומי בעולמינו, המהווה מפתח חשוב ומשמעותי להצלחה בחיים. האזרח הפשוט מוצא כי לא די לו בהבנה מצומצמת של השפה וכי הוא זקוק ללימוד מקצועי ומקיף הרבה יותר.

בבתי הספר הלימוד מועבר לתלמידים בשיטה הקלאסית המקובעת יותר, כאשר הוא מתמקד בעיקר על חוקי הדקדוק של השפה. יתכן כי לימוד שכזה יהווה הכנה מספקת לתלמיד בכדיי לעבור את בחינת הבגרות, אך אין זה וודאי שיגיע מוכן להתמודד עם הדרישות הרחבות הנצרכות במציאות.

אם כן, דרושה התמקדות מיוחדת בנקודות שיפגשו את התלמיד בחיי היום יום, וכן דגש על פיתוח בטחון עצמי ודיבור וורבלי תקין שאינטגרליים להצלחה, כל זאת לצד רכישת כישורי קריאה וכתיבה.

כיצד ניתן לעשות זאת? הנאה ועוד הנאה.

שיטה חדשנית הדואגת להפוך את הלימוד לאפקטיבי ורלוונטי יותר, היא ה 'שיטה החווייתית'. שיטה זו בראש ובראשונה שמה לה למטרה להלחם בנטיית הילד לאפיין את הלימוד כקשה, מעיק או משעמם, ולהופכו למשהו בעל ערך ומהנה עבורו. ההנאה היא ערך מרכזי וחשוב כיוון שמשפיעה רבות על הדימוי העצמי של הילד ועל המוטיבציה שלו, וכן על יכולת זכירתו את החומר. לימוד חווייתי הוא לימוד המוציא את התלמידים מארבעת קירותיה של הכיתה הקלאסית המוכרת, ונותן להם חלק פעיל ומשתתף בלימוד כאשר זה משלב פעילויות חברתיות , משימות מאתגרות, טיולים ועוד.

כיצד ניישם זאת בסאמר סקול לונדון דתי?

שיטה חווייתית מוכרת היא זו של הפרופסור סטיבן קרשן וטרייסי תרל- השיטה הטבעית. בשיטה זו אנו גם נוקטים בסאמר סקול לונדון דתי. הגישה כשמה כן היא- דוגלת בהנחה כי דרך הלימוד הטובה ביותר לרכישת שפה חדשה, היא זו המחקה את דרך הלימוד הטבעית בה ילד קטן לומד שפה.

בלונדון דתי אנחנו מתמקדים על מאפייני השיטה הזו בלימוד האנגלית על מנת שהלימוד יהיה אפקטיבי ככל שניתן. השיטה מתמקדת על פעולת ההקשבה כיוון שזו מאפשרת לתלמיד לחקות את מה שהוא שומע וליישם אותו.

כהתחלה, יקבלו הילדים עוד לפני הנסיעה חומר לימוד וקטעי אודיו שיוכלו להאזין להם כדיי להכינם בצורה הטובה ביותר לקראת הנסיעה. כמו כן, גם הלימוד בלונדון ישלב קטעי שמיעה וקטעי וידיאו, וכן שיטות חווייתיות נוספות- דו שיח שיתנהל בכיתה, כתיבת יומן מסע, דיבור התלמיד באנגלית לפני כיתתו, משחקים ומשימות באנגלית ועוד.

בנוסף, התלמידים יקבלו הכנה במהלך השיעורים לקראת האטרקציות שיעשו אחר הצהרים, זאת על מנת שתוך כדיי ההנאה יוכלו ליישם את מה שלמדו בבוקר.

הלימוד בסאמר סקול לונדון דתי נעשה בלונדון- סביבה שכולה דוברת אנגלית, ואנו דואגים כי האינטראקציה של התלמיד עם סביבה זו תהיה המרבית. המפגשים בין הילדים הישראלים לילדים הלונדונים וכן אין- ספור הסיורים והפעילויות בעיר, יבטיחו כי הילדים ישמעו עקבית את השפה, יתרגלו אותה ויחשפו אליה בצורה הטובה והיעילה ביותר.

כל הזכויות שמורות © ללונדון דתי