שם:
טלפון:
דוא"ל:

תאריכי מחנות קרובים:
לונדון דתי - א' (17 ימים):: 25/6-11/7 י"ב תמוז – כ"ח תמוז
לונדון דתי - ב' (17 ימים):: 6/8-22/8 כ"ה אב – י"א אלול
לונדון דתי מקוצר - א' (10 ימים):: 25/6-4/7 י"ב תמוז – כ"א תמוז
לונדון דתי מקוצר - ב' (10 ימים):: 6/8-15/8 כ"ה אב – ד' אלול
לונדון דתי נפרד לבנות - א' (17 ימים):: 23/7-8/8 י"א אב – כ"ז אב
לונדון דתי מקוצר נפרד לבנות - ב' (10 ימים):: 23/7-1/8 י"א אב - כ' אב
סאמר סקול ניו יורק דתי (14 ימים):: 31/7-13/8 י"ט אב - ב' אלול
תכנית בינלאומית למנהיגות בלונדון (10 ימים):: 25/6-4/7 י"ב תמוז – כ"א תמוז
מחנה חולה על כדורגל באנגליה (9 ימים):: 12/8-20-8 א' אלול – ט' אלול
חווית כדורגל בברצלונה (9 ימים):: 9/7-17/7 כ"ו תמוז - ה' אב
מונדיאל ברוסיה (5 ימים):: 1/7-5/7 י"ח תמוז - כ"ב תמוז
תוכנית ייחודית
 1. צוות גדול ואיכותי - צוות השומר תורה ומצוות דובר אנגלית ועברית ובעל ניסיון רב עם נוער, המורכב ממקומיים מלונדון וגם מישראלים, ובכך מעלה את רמת הארגון המקצועי מחד ואת היחס האישי החם, מאידך.

 2. בטחון ילדכם - אנו יודעים שחוויה בלונדון ושיפור האנגלית חשובה מאוד לכולנו, אבל הדבר החשוב ביותר הוא שכולם יחזרו בשלום. לכן, אנו טסים בחברת אל-על ולכל אורך הטיול יהיה לפחות מדריך אחד לכל שמונה משתתפים (למעט מקומות ומתחמים מוגדרים שהקבוצה תתפזר בהם- והכל כפוף להסכמת ההורים). יחס כזה לא תקבלו בשום מקום אחר. כל המדריכים מכירים את לונדון היטב, עם ניסיון עשיר בהדרכה ואשר הם דוברי אנגלית ועברית.

 3. קבוצה אחת - הקבוצה תמיד תהיה מאוחדת, כולל בזמן הלימודים, בטיולים ובארוחות.

 4. שרות מעולה - צוות לונדון דתי זמין תמיד לפניות ושאלות טרם נסיעתכם. כמו כן, בזמן הנסיעה יהיה איש צוות בישראל הזמין במשך 24 שעות. אנו שמים את השרות ואת בטחון ילדכם בראש סדר העדיפויות שלנו.

 5. מגוון רחב של מסעדות - אנו נצא לאכול במגוון רחב מאוד של מסעדות, בשרי וחלבי לסירוגין.

 6. לו"ז מלא - מהבוקר עד הלילה נהיה בפעילות! החל מההשכמה, בלימודים, באטרקציות או במפגשים עם הנוער הלונדוני ואפילו סתם כשנצא לשתות מילקשייק מרענן לפני שמתפזרים לחדרים- אנו תמיד עסוקים.

 7. קשר עם הבית - ברוב המקרים, חוויה מיוחדת זו היא הנסיעה הראשונה של ילדכם לחו"ל לבדם. אנו יודעים שהרבה הורים לפעמים מודאגים ורוצים לקבל עדכונים מהנעשה בלונדון. לכן, טרם הנסיעה במפגש הקבוצתי כל הורה מקבל "דף קשר" הכולל את מספרי הטלפון של המדריכים בלונדון, מספר הטלפון של המנהלת בלונדון ומספר הטלפון של המלון. חוץ מזה, אנו מעניקים לכל ילד כרטיס-סים בחינם, שאיתו אפשר לתקשר עם שאר משתתפי הקבוצה והמדריכים בלונדון ולקבל שיחות נכנסות מישראל. (כמו כן, יש אפשרות לעשות "טופ-אפ" בתשלום סמלי על מנת לבצע שיחות יוצאות לישראל).

 8. תוכנית אישית באנגלית - לפני היציאה ללונדון אנו מקיימים מפגש חברתי, המשלב משחקי חברה והיכרות בין המשתתפים והמדריכים. בחלקו השני של הערב יתקיים מבחן באנגלית, כדי שנוכל להעריך את רמתו האישית של ילדכם ולסווג אותו לקבוצה המתאימה לרמת האנגלית שלו. כדי שכל אחד יקבל יחס חם ואישי, בכל קבוצת לימוד יהיו לכל היותר 12 משתתפים, בכל קבוצה יש עוזרת הוראה על מנת לסייע באופן אישי למתקשים או למתקדמים שבקבוצה.

 9. לא לומדים בבית ספר כללי - במקום שילדכם ילמדו עם נוער איטלקי, רוסי וערבי וכו' אנו מביאים מורים מקצועיים אלינו לסאמר סקול, שיילמדו רק את הקבוצה שלנו! כל חברי הקבוצה הם יהודים דתיים ולא כאלו שפוגעים באווירה הדתית של הקבוצה, וגם יחס אישי מדהים ותכנית לימודים המתאימה לבחינות הבגרות הישראלית.

 10. עידכונים מהחוויה בלונדון - צוות לונדון דתי ידאג להעביר להורים במייל עדכונים שוטפים מהחוויה בלונדון הכוללים פירוט הלו"ז היומי ותמונות של ילדכם.

 11. שיפור האנגלית בצורה ייחודית - חוץ מה-4 שעות לימודים בבוקר אשר משפר את האנגלית - עיקר השיפור הוא לאחר שעות הלימודים. כשאנו נסתובב ברחבי לונדון נספוג את השפה האנגלית מכל הכיוונים; נקבל תדריכים באנגלית, ההופעות והאטרקציות באנגלית וכמובן שיש טיולים ומפגשים עם הנוער האנגלי ולכן, לא רק שנהנה אלא גם נשפר את אוצר המילים, את הביטחון העצמי בדיבור, וכמובן נשפר את האנגלית!

 12. אווירה דתית מלבד הצוות הדתי, כל המשתתפים מגיעים ממשפחות דתיות. המשתתפים לומדים בישיבות תיכונית, אולפנות ותיכוניים דתיים. אנו מקפידים על 3 תפילות ביום, איזור נפרד לבנים ובנות במלון, גדרי הצניעות, אווירה דתית בשבת וכמובן כשרות המסעדות אשר מקבילה לכשרות בד"ץ.

כל הזכויות שמורות © ללונדון דתי